Хроніки Повна версія

"Можу порахувати на пальцях однієї руки білорусів, з ким сяду випити пива", – Артем Мілевський

· Спорт

Колишній форвард київського "Динамо" та збірної України Артем Мілевський, який є уродженцем білоруського міста Мінська, прокоментував загострення відносин між Україною та Білоруссю та висловився про поведінку своїх колишніх партнерів по команді. Про це він розповів у ексклюзивному інтерв'ю виданню BLIK.

Мілевський, який вже багато років живе в Україні, заявив, що нікуди звідси не піде.

"Київ – це мій дім, і я буду тут до кінця. Я нікому не побажаю переживати те, що ми переживаємо зараз. Білорусам таке і не снилося", – сказав Мілевський.

На запитання про білоруського пропагандиста Азарьонка, який нещодавно погрожував Зеленському, Мілевський відповів іронічно.

РЕКЛАМА

"А що це за ноунейм? Чесно, я навіть не знаю, хто такий Азарьонок, тому думаю, що його слова не потрібно сприймати всерйоз", – заявив він.

Мілевський прокоментував і поведінку відомого білоруського футболіста Олександра Глєба, який попри виступи за "Барселону" та "Арсенал" регулярно їздить до Росії та бере участь у виставкових матчах.

"Поки вони самі на собі не відчують те, що ми переживаємо в Україні, вони цього не зрозуміють. Усі ж дивляться мої сторіс, які я записую з Києва, усі ті хлопці, з якими я грав на одному футбольному полі. Але мені мало хто з них написав", – зізнався він.

За словами Мілевського, попри любов до Мінська та зв'язок із Білоруссю через родину, з колишніх знайомих він може порахувати на пальцях однієї руки тих, з ким готовий спілкуватися.

РЕКЛАМА

"Я дуже люблю Мінськ. Там моя сім'я, мої батьки, багато чого мене пов'язує з містом і цією країною. Але окрім моїх батьків і сестри, мені вистачить пальців однієї руки, щоб перерахувати тих, з ким я сяду випити пива", – підсумував він.

Раніше Артем Мілевський розкритикував колишнього одноклубника Дениса Бойка за те, що останній під час війни поїхав у Лондон на бій Олександра Усика.

Джерело: Ukranews